U SHIT FLM!!! Mercedes-Benz E-Clas 220 CDI -06 ..

Shitet nga: Rim 25 Dhj 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Tiranë
Mercedes-Benz E-Clas 220 CDI
Viti Prodhimit 2006.
Makina ka 164000 km origjinale mund ta kontrolloni ku te deshironi.
Letra te gjitha te paguara. Makina ka LOOK AMG bagazhi eshte EVO navigator bagzhier me 6 cd origjinal perde anesore mbrapa drita kseno bi kseno komando ne timon limitator shpejtesie kompjuter bordi pilot automatik xhama pasqyra elektrike ABS SRS ESP disqe alumini Nr 18 AMG 4 marmita AMG kamio automatik tip tronik klima tronik sallon lekure sedilje elektrike me ngrohje . Te gjitha sherbimet e bera . Ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike .
Cmimi-8500 Euro I diskutueshem ose nderrohet.
Cel-0693222241
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim