U SHIT SWISSAUTO AUTOMATIKE TOYOTA YARIS 1.3..

Shitet nga: agimi 14 Jan 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Tiranë
TOYOTA YARIS AUTOMATIKE 1.3BENZINE NE GJENDJE TE SHKELQYER TE GJITHA LETRAT PER NJE VIT TE PAGUARA DHE SHERBIMET TE KRYERA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim