U SHIT ,FLM MERRJEP Alfa Romeo,nafte -2002

Shitet nga: Florian 26 Dhj 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje perfekte,te gjitha sherbimet e sapo kryera.
ka 125 000 km te kaluar.
motor 1.9 nafte,shume ekonomik.
eshte model sportiv,shume e shpejte,me 4 dyer,tapiceri dhe sedilje lekure,ka disqe sportive nr 17 dhe goma te reja,amortizator sportiv,,kasetofon kenwood.ka 2 pulta origjinal,sistem alarmi,klima,drita xenon,kamje manuale.
Makina ka rreth 3-4 muaj qe perdoret ne Shqiperi dhe eshte me te gjitha dokumentat dhe siguracion deri ne Gusht 2015..
cmimi eshte i padiskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim