U SHIT - FLM ! FORD FOCUS SW 1.6 TDCi - 2005

Shitet nga: Ford Focus 31 Dhj 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   3 999 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Ford Focus, viti 2005, motorr 1.6 TDCi, shume ekonomik.

- Hapje/mbyllje qendrore (2 celesa)
- Pasqyra me komandim elektrik
- Xhamat elektrike (x2)
- Fenere mjergulle
- Sedilje te rregullueshme per lartesi/thellesi
- Komanda audio ne timon
- Kompjuter bordi
- Timoni hidraulik
- DPF
- ABS
- AIRBAG (2 ballor/2 anesor/2 xhami)
- Klima dixhitale automatike (2 zona)
- Radio/Cd Origjinal
- Mbeshtetese krahu
- Disqe alumini 16'
- Etj.

Te gjitha dokumentat dhe taksat e paguara deri ne Nentor 2015.

Sherbime te sapo kryera :
(Vaj Castrol 5w30, filtrat te gjithe, ferrotat para, gomina shpatullash, krahet e stabilizatorit).


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim