U SHIT 🌠FALEMINDERIT MerrJep.al

Shitet nga: Fehmi 22 Nën 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
AUDI A6 AVANT 2.5 V6 TDI NAFTE. C5 (Typ4B)
Makina eshte ne Gjendje Perfekte Motorrike Xhenerike Teknike.
Me te gjithe dokumentacionin dhe targa AA.
Karburanti : Diezel.
Ngjyra : e Zezë
Kambio : Automatic/TipTronic me 6 marshe.
Ftohja : Klima AutoDigitale Bizonale.
Fuqia kw : 114kw ( 155kf ) *(AYM)
KM : 210.000

Full Opsion : GPS AUDI...©
NaviPlus©/TV/Radio/CD 6+1/Tel Bluetooth
Sistem Audio Bosse Audi©
Kompjuter Bord
Çelës me çip ©
Timon hydraulic.
Intercooler.
Hapje Mbyllje e Dyerve dhe te 4 Xhamat Me Pult…©
Te 4 Xhamat Elektrik
Sedilje Elektrike dhe me Ngrohje
Bllokim Xhamash dhe I Dyerve, Siguri per femijet.
Me 8 AirBage.
Pasqyra Elektrike.
Fener me Lup dhe me Levizje sipas terrenit.
Fener Mjegulle.
Disqe Alumini Audi 16"
ABS frena me anti bllokim ndaj frenimit.
ESP Sistem Elektronic.
SRS
Konsumi i kombinuar: 7.4l / 100 Km.
Konsumi i urban: 9.2l / 100 Km.
Konsumi extra urban: 5.4l / 100 Km.
Makina Ka Bere Full/Kapital Servis,,,
Shitet / Ndërrohet me makine me te vogel (PA Portobagazh)
Makina I disponon te gjitha opsionet e pershkruara!!
Nr: +355692376777
+355685901759
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim