U SHIT!!! Audi A8 dizel -01

Shitet nga: Gabriel 17 Nën 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
audi a8
viti 2001
diesel 2.5tdi
4x4
kamio automatike
tip tronik dhe marsha tek timoni
klima
dokumenta te rregullta
dopio xham me refleks
pasqyrat me palosje dhe antiverbuse
tapiceri lekur me ngrohje para mrapa dhe elektrike
larje feneresh
makin shum e bukur dhe praktike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim