U SHIT......faleminderit merrjep.....

Shitet nga: lami 02 Dhj 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Tiranë
Me dogane dhe letra te paguara deri ne Korrik 2015
1.5 dci konsum minimal = 50 litra diessel 1300kilometra

Kondicioner, ABS, xhama elektrik, pilot automatik, etc....

Taksa vjetore 2000 leke te vjetra.....

2 celesa origjinal
7000 euro cash 8000 euro me nderrim I DISKUTUESHEM....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim