TOYOTA YARIS,2007,NAFTE, ME DOGANE, 4900 EURO

Shitet nga: KEVIN 11 Dhj 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Yaris
TOYOTA YARIS, VITI 2007 , MOTORR 1.4 NAFTE , 4 PORTA , 132.000 KM , KAMBIO MANUALE , CD , OPSIONE NE TIMON , KODNCIONER , XHAMA DHE PASQYRA ELELTRKIKE , NE GJENDJE PERFEKTE , ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 4900 EURO
​CEL : 0692126959
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim