Toyota Corolla 2.0 dizel -02

Shitet nga: Edi 30 Nën 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Corolla
Toyota corolla 2.0 nafte manuale me kompjuter bordi klima viti 2002 portobagazh me dogane te paguar dhe gjendje shum te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim