Toyota Corolla 1.4 dizel -05

Shitet nga: Edi 30 Nën 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Corolla
Toyota corolla 1.4 nafte automatike clima kompjuter bordi ne gjendje shum te mir dhe shum ekonomike me dogane te paguar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim