Toyota Avensis dizel -06

Shitet nga: luri 01 Nën 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 600 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Avensis
ShesToyota avensis2.2 nafte .ne gjendje shume te mire me te gjitha opsionet ekstra.xhama te zinj klima serdilje me ngrohje , xenon,pasqyra me palosje,me 6 marsha+indietro ,ganxhe rimorkimi te cmontueshme e praktike ,disqe alumini goma te reja 100%,shume e paster brenda e jashte ,makina eshte familjare ekonomike e shpejte dhe e forte,makina eshte ne gjendje te perkryer me dok te paguara dhe jepet me cdo lloj prove ,makina shitet per arsye se me nevoitet nje makine me e larte dhe me e madhe per punen qe disponoj.per me teper nese vertete kerkon nje makine per familje hajde beja nje prove vete.ju lutem vetem tel serioze .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim