TOYOTA AURIS -09 NAFTE AUTOMAT ME DOGANE

Shitet nga: KEVIN 02 Dhj 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: Auris
TOYOTA AURIS , VITI 2009 , MOTORR 1.4 NAFTE . KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC , CD , KLIMA , OPSIONE DHE MARSHE NE TIMON , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , NE GJENDJE PERFEKTE ME 110.000 KM ORIGJINALE , E SAPOARDHUR . ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 7200 EURO ( I DISKUTUESHEM ) CEL : 0698506543
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim