Toyota 4-Runner dizel -94

Shitet nga: Ylber 22 Nën 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Toyota
Modeli: 4-Runner
Toyota 4runer ose hailux motor 2,0 nafte makin ne gjendje te mire motorike e gjenerike cmimi 3200 euro me rridoto Nderroht dhe me makine tjer te vogel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim