Toyota Yaris benzin -04

Shitet nga: YAMAHA MARINE CROATIA 09 Tet 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Tiranë
Toyota Yaris ____ GJENDJE PERFEKTE ____ MOTOR BENZINE 1.0_____ KONDICIONER _ GJAMA ELEKTRIK ___NGJYRA MATALIK ____ KAMJO MANUALE ____ NJE MAKIN SUPER ECONOMIKE DHE PERFEKTE
NA KONTAKTONI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim