Toyota Yaris benzin -00

Shitet nga: genti 03 Nën 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
ngjyre e zeze .5 porta ne gjendje shume te mire.kambio .TIP TRONIK cilindrata 1000 cc. e paisur me targa dhe sig. deri ne prill 2015. Shitet per arsye emigrimi cmimi i diskutueshem 3000 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim