Toyota Yaris -07 AUTOMAT ,ME DOGANE ,4 PORTA, 6..

Shitet nga: Ilir 18 Sht 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Tiranë
TOYOTA YARIS VITI 2007 , MOTORR 1.3 BENZINE , ME 4 PORTA , AC , OPSIONE NE TIMON , CD , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ,E GOMA TE REJA NE GJENDJE SHUME TE MIRE , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 6300 EURO
CEL : 0698506543 , CEL2: 0686118666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim