Toyota Rav 4 diesel -05

Shitet nga: toyota 02 Krr 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 550 EUR   7 900 EUR

Komuna: Tiranë
krim i sendit
Shes TOYOTA RAV 4-4D-KLIMA-2.0 NAFTE
-VITI PRODHIMIT : DHJETOR 2005
-171320 Km,
-Kambio MANUALE 5 MARSHE,
-Ngjyrë GRI E ERRET
-KLIMA MANUALE
-TOYOTA RADIO-CD + BAGAZHIER 6 CD
- 5 VENDE
-4 xhama elektrike ( para dhe mbrapa elektrikë),
-PASQYRA ELEKTRIKE & ANTI VERBUESE
-Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa
-4x Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes)
-5 PORTA
-Timon hidraulik & TIMONI MUND TE ULET E NGREHET SIPAS DESHIRES PERSONIT & I VESHUR ME LEKURE
-2 Çelësa ME PULT, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip
-Sediljet e pasme të palosshme,
-MBULESE GOME RREZERVE ORIGJINALE + RRJETE NDARESE TEK BAGAZHI .
-E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë,
-Disqe alumini 16 inches te Markes ``TOYOTA ``, Goma te reja të sapovendosura(90%)
- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,
Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar

***********CMIMI I DISKUTUESHEM**************/

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim