Toyota Rav 4 2.0 dizel -03

Shitet nga: Renato 04 Sht 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Tiranë
Toyota Rav4 2.0 Diesel
Viti prodhimit 2003
Makina ka ABS SRS ESP 4 xhama 2 pasqyra elektrike kondicioner Cd-Player 2 celesa original te makines,Disqe alumini.Me letra te gjitha te paguara per 1 vite .Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj.
Cmimi 6300 Euro I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim