Toyota RAV 4 2.2 D-CAT 4x4 2007 -07

Shitet nga: Orion 20 Gsh 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Tiranë
Toyota RAV 4 2.2 D-CAT 4x4 Executive
Ngjyra : Gri ne te zeze
Full Opsion
E sapo ardhur me dogane te paguar dhe me letra.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim