Toyota RAV 4 -10

Shitet nga: arjani 14 Dhj 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 700 EUR   14 500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet makina Toyota RAV4 e Vitit 2010. Tapiceri lekure, Kambio automatike,140000 KM. kamer parkimi, 4x4, 1 muaj qe ka ardhur ne shqiperi. Ne gjendje shume te mire me gjithe sherbimet e sapobera. Xhama te zinj origjinale te fabrikes. Mbyllja dhe hapja e makines me Touch. Ndezja me buton Start. Disqe alumini origjinale te Toyotas. Goma te reja, drita xenon te rgjistrueshme, fenere mjegulle, ABS ESP, SRS air bag 12,

Nr Cel: 0682085792
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim