Toyota Picnic 2.2 diesel -98

Shitet nga: klodi 17 Tet 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
shitet
makina ne gjendje te shkelqyer gjenerike dhe motorrike me sherbime te
sapo bera letra te rregullta vetem te interesuarit te kontaktojne ne nr
0682159593 edhe mund te nderrohet
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim