Toyota Land Cruiser dizel -00

Shitet nga: toyota 10 Tet 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 300 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Toyota Land Cruiser 4.2 TDI nafte, tavan xhami, suspensione hidraulike, me dogane dhe targa te paguara.
Cel: 0672077627
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim