Toyota Land Cruiser 4x4 2800 -97

Shitet nga: Elton 27 Nën 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Komuna: Tiranë
Toyota Land Cruiser 4x4, 2800D, 1997, e Bardh, kandisjoner, 4 porta,ne gjendje shume te mire motorike e xhenerike, me dokumenta te regullta shqiptare me targa te reja!
Makina eshte per terene super te veshtira dhe ka 8+1 vende qe mund te kthehet ne 4+1 pa prob!

Ka nevoje vetem per goma.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim