Toyota Higlander hdi -07

Shitet nga: Geni Gorezi 02 Krr 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Makina eshte ne gjendje perfekte, ka vetem 90.000 km, full opsion, sistem hibrid, punon me korent dhe benzine. 3300 kubike. Sherbime te gjithe te kryera ne menyre te rregullt, vertet okazion. Makina eshte me letra shqipetare, te gjitha te paguar, e perdorur vetem nga nje person.
Cmimi: 23.000 euro, i diskutueshem

Cel: 069 20 91 111 - 069 68 81 471
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim