Toyota Avensis 2.0 tdi -99

Shitet nga: klaus 03 Nën 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
toyota avensis viti 99...me portobagazh ngjyre gri metalixato...2.0tdi...kambjo manuale....disqe 16 me goma te reja.......xhama te erret origjinale.......pasqyra elektrike...timon hidraulik.....ndezja me buton......me letra te rregullta.....makina esht ne gjendje te prekryer dhe me servise te rregullta....e gatshme per cdo lloj prove te mundshme..shitet per asrsye mosperdorimi....2000 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim