Toyota 4-runner dizel -93

Shitet nga: Leksi 29 Maj 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Tiranë
OKAZION!
Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorike po ashtu edhe xhenerike, e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj, me dokumentacion te rregullt dhe karta te prera deri ne dhjetor te 2015. 4x4 sipas nevojave. Xhama elektrike. Kilometra 130 mije.
Tel: 068 83 54 402
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim