Toyota 4-runner DIESEL -91

Shitet nga: Miri 05 Dhj 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Toyota 4-runner, motor 2.4 nafte, viti 91, 320000 km, Ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike, Me dokumenta te paguara para 2-3 muajsh, Konsumi 8-12 litra sipas levizjes, 4 Goma te reja, freksion/amortizator mbrapa/kryqe dhe shume pjese te tjera te nderruara se fundmi, Vaj dhe filtra te sapo nderruara, Ganxhe terheqje, Shina siper, Cdo gje funksionale dhe ne gjendje te mire. Ka dhe nje parakolp metalik/2 fenere te ri/ grup timoni reserve.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim