Toyot 4-Runner diesel -95

Shitet nga: robert. t 28 Tet 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
tojota eshte blere ne vitin 2005 me 74000 km dhe eshte perdorur nga nje person per 9 vite resht. ne kushte te shkelqyera teknike, 4 goma te reja, me liber sherbimi te rregullt, taksa te paguara deri shtator 2015. shitet per aresye shendetsore.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim