TOYOTA YARIS benzin -01

Shitet nga: Ilir 01 Krr 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Tiranë
TOYOTA YARIS , VITI 2001 , MOTORR 1000 CC BENZINE , DISQE ALUMINI , KONDICIONER ,NGJYRE GRI , 4 PORTA , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , ME 131.000 KM , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 2600 EURO
CEL : 0692126959
CEL2 : 0686118666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim