TOYOTA YARIS BENZIN -01

Shitet nga: Ilir 07 Nën 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Tiranë
TOYOTA YARIS , VITI 2001 , MOTORR 1000 CC BENZINE , 4 PORTA , NGJYRE E ZEZE , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , KONDICIONER , 133.000 KM , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 2400 EURO , CEL : 0692126959 , 0686118666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim