TOYOTA YARIS BENZIN -03

Shitet nga: yaris 03 Dhj 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET TOYOTA YARIS VITI 2003 MOTORR 1,2 BENZINE,SHUME EKONOMIKE,KONDICIONER,ABS,XHAMA ELEKTRIK,5 PORTA,NGJYRE BLU METALIZATO,ME GOMA TE REJA,NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE,MAKINE SUPER KAMPIONE,ME DOGANE TE PAGUAR CMIMI 2600 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim