TOYOTA YARIS,2004 , ME DOGANE , 4 PORTA , 3200 E..

Shitet nga: Ilir 07 Tet 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
TOYOTA YARIS , VITI 2004 , MOTORR 1000 CC BENZINE ,98.000 KM , ME 4 PORTA , NGJYRE GRI E ERRET , KONDICIONER , XHAMA DHE PASQYA ELEKTRIKE , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 3200 EURO
CEL : 0698506543
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim