TOYOTA YARIS 1.2 benzin -01

Shitet nga: nardi.yaris 20 Qer 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
ESHTE SHUME EKONOMIKE, NE GJENDJE SHUME TE MIRE MEKANIKE DHE XHENERIKE....ME TAKSA DHE SIGURACION PER NJE VIT TE PAGUARA...MAKINA KA ERDHUR NGA ITALIA...2800 EURO I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim