TOYOTA YARIS 1.2 DIESEL -01

Shitet nga: Toyota tr 14 Gsh 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
ESHTE SHUME EKONOMIKE, NE GJENDJE SHUME TE MIRE MEKANIKE DHE XHENERIKE....ME TAKSA DHE SIGURACION PER NJE VIT TE PAGUARA...MAKINA KA ERDHUR NGA ITALIA...2800 EURO I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim