TOYOTA YARIS 1.2 Benzin -01

Shitet nga: Nardi 19 Maj 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Tiranë
Eshte ne gjendje shume te mire,ekonomike dhe me taksa e siguracion te paguara per nje vit.shume pak e perdorur ne shqiperi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim