TOYOTA YARIS 1.2 BENZIN -01

Shitet nga: Toyota... 25 Gsh 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Tiranë
..ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE SI JASHTE,BRENDA POR DHE NGA ANA XHENERIKE DHE MOTORIKE...ME KM ORIGJINALE,TIMON PREJ LEKURE SPECIAL EDITION...ESHTE SHUME EKONOMIKE DHE ME TAKSA,SIGURACION TE PAGUARA PER NJE VIT...PARA NJE JAVE NDERROVA VAJIN E MOTORIT DHE FILTRIN...MOTORI ESHTE ME ZINXHIR DHE JO ME RRIP FAZE...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim