TOYOTA YARIS, 2002 , 4 PORTA , ME DOGANE , 2400 ..

Shitet nga: Ilir 07 Tet 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Tiranë
TOYOTA YARIS , VITI 2002 , MOTORR 1000 CC BENZINE , ME 4 PORTA , NGJYRE GRI , KONDICIONER ,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 2400 EURO
CEL : 0692126959
CEL2 : 0686118666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim