TOYOTA VERSO 1.4 DIESEL -02, ME DOGANE , 3200 EURO

Shitet nga: Ilir 16 Nën 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Tiranë
TOYOTA YARIS - VERSO , VITI 2002 , MOTORR 1.4 NAFTE , CD , KONDICIONER , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , ME 148.000 KM , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , E SAPOARDHUR , ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 3200 EURO , CEL : 0692126959 , CEL2 : 0686118666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim