TOYOTA VERSO 1.3 BENZINE-01 ,ME DOGANE 2900 EUR..

Shitet nga: Ilir 18 Sht 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Tiranë
TOYOTA YARIS-VERSO,MODEL 01,NGJYRE GRI, MOTORR 1.3 BENZINE,139.000 KM , KONDICIONER ME 4 PORTA DOPIO AIRBAG, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR
. CMIMI : 2900 EURO.
CEL : 0692126959 , CEL2 : 0686118666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim