TOYOTA RAV4 dizel -03

Shitet nga: Geni 30 Nën 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 650 EUR

Komuna: Tiranë
Clima , ABS, ESP
Mbyllje Qendrore
Xhama dhe Pasqyra Elektrike
Disqe Alumini 16
Goma 98%
Detyrime doganore te paguar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim