TOYOTA RAV4 DIZEL -07 , ME DOGANE , 11.500 EURO

Shitet nga: Ilir 09 Jan 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 500 EUR

Komuna: Tiranë
TOYOTA RAV 4 , VITI 2007 , MODEL 2008 I RI , MOTORR 2.2 NAFTE , 4X4 , FULL OPTION , XHAMA DHE PASQYRA ELKTRIKE , OPSIONE NE TIMON , SENSOR PARKING , KLIMA , CD , KOMPJUTER BORDI , TAPICERI LEKURE , NE GJENDJE PERFEKTE, GOMA TE REJA, ME 143.000 KM , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI 11.500 EURO
CEL : 0692126959
CEL2 : 0686118666
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim