TOYOTA RAV 4 benzin -08

Shitet nga: Albann14 24 Nën 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 300 EUR

Komuna: Tiranë
Viti i prodhimit 2008.
Kambio automatike,
140000 KM4x4,
Startimi me Buton,
Mbyllja dhe hapja e makines me touch,
Fenere mjegulle, ABS, ESP, SRS air bag,

Ne gjendje shume te mire me ditar te gjitha sherbimeve te bera.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim