TOYOTA RAV 4 NAFTE 4X4 -02 . ME DOGANE , 5700 E..

Shitet nga: Ilir 09 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Tiranë
TOYOTA RAV 4 , VITI 2002 , MOTORR 2000 CC NAFTE , 4X4 , 154.000 KM , CD , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , KONDICIONER , NGJYRE GRI , NE GJENDJE SHUME TE MIRE , E SAPOARDHUR , ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 5700 EURO ,
CEL : 0692126959
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim