TOYOTA COROLLA 1.4 BENZIN -05 OSE ndrrohet foris..

Shitet nga: toyota corolla 2005 18 Jan 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 990 EUR

Komuna: Tiranë
1)~>TOYOTA COROLLA 1.4 benzin,viti prodhimit 2005 ,e dale ne pune ne vitin 2007 e tregon libreza e mjetit.me KLM origjinale me libreze sherbimi,kambio MANUALE,ngjyre GRI metalizato,KONDICIONER sensore SHIU,kasetofon origjinale i toyotes,xhama ELEKTRIK ,pasqyra elektrike me ngroheje anti verbues SRS ABS ESP,mbyllje qendrore me pult,gome rezeve +kriko mekanik+cels gome. E mirembajtur si brenda dhe jashte ,gjendje teknike ,mekanike ,estetike dhe motorr prefekt me konsum shum te ulet.Me dokumenta te rregullta Dogane e paguar.E perdorur shum pak ktu nga nje person :NE CMIM PERFSHIHET DOGANA +TVSH ...........CMIMI I DISKUTUSHEM. 2)~>Mundet edhe te nderrohet me nje Toyota foristrad e te njejtit vite prodhimi ..........................................................
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim