Suzuki vitara -97

Shitet nga: suzuki vitara 26 Nën 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Eshte n gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike, 4x4, 1.9 turbo diesel, 146000km, me dy pal disqe alumini, goma mali n gjendje shum t mir edhe shum pjese kembimi.Taksat e paguara deri n mesin e vitit 2015. Pavarsisht se do merzitem kur ta shes, ai q do e blej do ngelet shum i kenaqur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim