Suzuki Baleno benzin -97

Shitet nga: Qemal Marashi 30 Nën 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Suzuki Baleno prodhim i vitit 1997 . Makina eshte pa letra dhe dogane,
Ka kondicioner, airbag dhe eshte ne gjendje shume te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim