Subaru Forester -00 MUNDESI NDRIMI ME MOTORR P..

Shitet nga: genti 19 Mar 08:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
shitet makine mini foristrade e ardhur nga ANGLIA shum pak e perdorur e bler ne dyqan me zero ,,,,,,,, ajo eshte e paisur me dokumentat perkatese per brenda dhe jashte shtetit,
eshte vit prodhim 2000... benzine 2000 4 x 4 ... me kondicioner 4 airbag sedile lekure me ngrohje 4+1 vende
eshte me timon ne krah te djathte shitet per arsye mos perdorimi sepse te gjith pjestaret e familjes ndodhen ne emigrim ,,
ata qe e njohin marken e makinave SUBARU nuk do hezitojne per ta bler kte makin ajo eshte shum e forte dhe e shpejte ,.,.,
ju lutemi na kontaktoni per cmimin mund te rregullohemi faleminderit ,,, MAKINA NDODHET NE F,KRUJE,,,,,,,,,,,,, ose mund te nderrohem me ndonje motorr handa shadov ose yamaha ,motorri te jet me dokumenta te rregullta,, ose 4fenersh 2000 e siper,,,,, ose me ndonje SLLON - SEL
,,,,,,,,,cmimi 3000e ne ndrim ndersa kesh ka ulje
dergo sms nese del nr jasht sherbimit
flm,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim