Ssangyong Rexton 2.7 disel -04

Shitet nga: andi 07 Dhj 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 200 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Ssamgyong Raxton motorr 2.7 XDI Disel e 2004 xhama te zinj origjinal, kondicioner xhama elektrik ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike. sapo bere letrat me targat e reja AA..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim