Ssangyong Koranda dizel -99

Shitet nga: mandi 16 Nën 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Tiranë
Ssangyong Koranda 4X4~~> makina me dogane , e sapo
ardhur, ne gjedje perfekte.2.2 diezel.me kondicjoner , goma te reja .makina eshte e pajisur dhe me Cd.

Per me shum.nr e cel:
069 53 12 976/ 067 6000 107
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim