Smart Roadster benzin -04

Shitet nga: Mustafa 18 Nën 07:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: Roadster
Shitet dhe nderrohet + - diferencen Smart roadster kabriolet. Me letra te paguara per nje vit,kamio automatike,te gjitha sherbimet e bera. Shum e bukur dhe shum e shpejt si makine. Motorr 0.7 benzine,vaj e filtra te ndrruara makina esht n gjendje perfekte.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim